Krepšys eglutės išnešimui 230cm - Holitrees

Svetainės veikimui pagerinti naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie jų naudojimą skaitykite čia.

Sutinku

Krepšys eglutės išnešimui 230cm

Pasirinkite dydį

9.50
- +
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje.
Darbo dienomis atlikus užsakymą iki 15:00, jį išsiųsime tą pačią dieną
Kainos nurodytos su 21% PVM
 • Per kiek laiko pristatote?

  Pristatymas nemokamas visoje Lietuvoje pasirinktą datą. Užsakymo metu galite pasirinkti Jums patogią pristatymo datą.  Prekes į namus ir biurus atvežame darbo dienomis (nuo antradienio iki penktadienio) 8-20 val. Savaitgaliais augalų pristatymų nevykdome. Daugiau informacijos apie pristatymo sąlygas rasite paspaudę čia.

 • Kiek kainuoja pristatymas?

  Pristatymas nemokamas visoje Lietuvoje!

Į užsakymą įeina

  – Krepšys eglutės išnešimui

Pristatymas

  – Pristatymas visoje Lietuvoje

Apie šį produktą

  – Krepšio ilgis 230cm, plotis 2oo cm.

  – Tinka kirstoms ir vazoninėms eglutėms

  – Patogu išnešti eglutę nepribarstant spyglių

Krepšys eglutės išnešimui iš namų pasibaigus šventėms. Eglutę įdėkite į maišą ir jį užriškite. Taip išnešite eglutę švariai iš namų ar biuro nepribarstę spyglių.

Patikimas stovas Krinner

Vokiški stovai eglutėms su patentuota technologija, kuri leidžia lengvai ir greitai įstatyti skirtingo aukščio eglutes ir kėnius. Kokybiškais stovais labai paprasta naudotis – pripildykite vandens talpą, įstatykite eglutės kotą į stovą ir užfiksuokite vienu lengvu judesiu. Vandens lygio indikatorius parodys, kada reikės papildyti talpą, kad eglutė liktų šviežia visų švenčių metu.

Taikoma net 5 metų garantija.

Už kiekvieną jūsų nupirktą eglutę mes pažadame pavasarį pasodinti bent dvi!

Kiekviena parduota eglutė, mūsų medelyne pasodina dar bent dvi. Jūsų išsirinktą eglutę pristatysime sutartu laiku, o pasibaigus šventėms pasiimsime. Visas vazone augusias eglutes mes vėl pasodiname, o kirstas eglutes perdirbame ir panaudojame kaip ekologišką trąšą mūsų medelyne auginant kalėdines eglutes ateinančioms kalėdoms.