Svetainės veikimui pagerinti naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie jų naudojimą skaitykite čia.

Sutinku

Pristatymo sąlygos ir taisyklės

Pristatymas karantino metu darbo dienomis

Užsakymus Vilniaus mieste pristatome iki Gruodžio 23 d. (imtinai), kituose Lietuvos miestuose iki gruodžio 18 d (imtinai). Pristatymus  nurodytu adresu vykdome šiuose miestuose:

  • Vilnius m.
  • Vilniaus m. rajone
  • Kauno mieste
  • Klaipėdos mieste

Pristatymas  savaitgaliais

Gruodžoio 19 d. (šeštadienį) ir 20 d. (sekmadienį) pristatymus vykdysime tik Vilniaus mieste ir Vilniaus m. rajone. Savaitgaliais pristatymų į kitus miestus nevykdome.

Pristatymo Kaina

Užsakymus pristatome NEMOKAMAI visoje Lietuvoje*!
*išskyrus Kuršių Neriją (22 €)

Užsakymus pristato siuntų tarnybos, bekontakčiu būdu. Užsakymai supakuojami saugiai, naudojant apsaugines ir dezinfekcines priemones. 

Eglučių pristatymas

Eglutes šiemet pristatysime nuo lapkričio 24 dienos. Jei norite eglutę įsigyti anksčiau ar užsisakyti didmena, susisiekite su mumis el. paštu labas@holitrees.lt

Pristatymo sąlygos

Pažadame eglutę pristatyti laiku. Kitu atveju, grąžinsime jums 100% užsakymo sumos.

Jeigu eglutę užsisakėte ir apmokėjimą atlikote iki einamosios dienos 15:00 val, eglutę pažadame jums pristatyti apmokėjimo puslapyje Jūsų pasirinktu laiku (per 1 darbo dieną Vilniuje arba 1-3 darbo dienas kituose Lietuvos miestuose.)

Neįvykdę šios pristatymo sąlygos ir vėluodami pristatyti eglutę laiku, įsipareigojame grąžinti Jums visą užsakymo sumą, o eglutę paliksime Jums dovanų.

Mielai įvykdysime šį pažadą su sąlyga, jog pirkėjas atsilieps, kuomet mūsų kurjeris paskambins suderinti konkretų eglutės pristatymo laiką ir lauks atvykstančio kurjerio užsakyme nurodytu adresu.

Bendrosios pristatymo sąlygos

Augalus ir priedus pristatome darbo dienomis (nuo antradienio iki penktadienio) 8-20 val. Prekes pristatysime Jūsų užsakyme nurodytą dieną. Pasirinkus pristatymą „Kuo greičiau“ ir atlikus mokėjimą iki 15:00 val. darbo dienomis, užsakymas bus perduotas kurjeriui tą pačią dieną. Už Vilniaus miesto ribų pristatome medelius, kurių dydis ne daugiau kaip 180 cm.

Nuo užsakymo apmokėjimo medelis iki Jūsų keliaus 1-3 darbo dienas (jei prie prekės nenurodyta kitaip). Jei užsakyme nurodytą dieną kurjeriui nepavyks su Jumis susisiekti, bus vykdomi kiti užsakymai eilėje, o Jūsų užsakymas atkeliaus vėliau. Atsižvelkite į tai nurodydami Jums tinkamą pristatymo datą.

Eglutės nuomos sąlygos

Eglutes nuomojame tik Vilniaus mieste. Nuomojamos eglutės bus surenkamos sausio 4-11 dienomis, prieš tai susisiekus ir suderinus paėmimo laiką. Eglutė turi būti grąžinama su priedais, kuriais buvo nuomojama, pvz. stovas. Sutartu metu jūs įsipareigojate būti namie ar biure ir įsileisti kurjerį. Pasilikus vazoninę eglutę savo nuosavybėje, jokie papildomi mokesčiai klientui grąžinami nėra.

Pristatome tik kruopščiai atrinktas, puošnias eglutes ir medelius, tačiau jeigu medis dėl kažkokių priežasčių neatitiko Jūsų lūkesčių, garantuojame 100 % pinigų grąžinimą arba eglutės ar augalo pakeitimą per 2 darbo dienas nuo prekės pristatymo. Gabenimo išlaidas apmokame mes.

Prekių grąžinimas

Dėl medelių keitimo ar grąžinimo, privaloma susisiekti su administracija el. paštu labas@holitrees.lt arba telefonu +370 (676) 45 468 per 1 dieną nuo užsakymo pristatymo.
Kreipiantis po laiko dėl nepatinkančių medelių ar eglučių, jų nekeičiame ir pinigų negrąžiname.

Užsakius augalus ar medelius pagal individualius užsakymus, kokybiški augalai negrąžinami ir atgal nepriimami.

Jei nurodytu laiku užsakymas Jūsų nepasiekė, prašome nedelsiant kreiptis mūsų svetainėje nurodytais kontaktais. Būtume labai dėkingi, jei gavus pažeistą ar sugadintą prekę, kuo skubiau apie tai praneštumėte mums.