Svetainės veikimui pagerinti naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie jų naudojimą skaitykite čia.

Sutinku

Simbolinė dovana

Graži simbolinė dovana Jūsų verslo klientams ar smulkiems partneriams – eglučių sėklos. Tai malonus dėmesys ir priminimas, kad linkite tvirto bendradarbiavimo bei sėkmingo augimo kartu.


Ant stilingos natūralių spalvų pakuotės palikome vietos Jūsų įmonės logotipui ir palinkėjimui. Taip pat ant pakuotės yra instrukcija, nurodanti, kaip išauginti eglutę. Tai – smagus ir įdomus procesas, kuris gali tapti suartinančia veikla biuro darbuotojams.


Dovanojimo procesu pasirūpinsime už jus!
Viskas, ką Jums reikės padaryti – tai atlikti užsakymą ir pateikti klientų sąrašą. HoliTrees profesionali komanda, esant poreikiui, pasirūpins sveikinimo atvirukų dizaino ir maketavimo darbais, sodinimo instrukcija anglų kalba, pakavimu, paruošimu išsiuntimui ir pristatymą.


Bendradarbiaujame su geriausiais logistikos partneriais, todėl pristatysime saugiai ir greitai ne tik visoje Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse. Suteiksime ataskaitas už pristatytas dovanas. Ieškome kompromisų, jei nepavyksta susisiekti su gavėju ar pristatyti eglutės, tuomet galima pakeisti adresatą ir pristatyti kitam klientui.

 

Dažnai įmonės, dovanų gavusios eglučių sėklas, kitais metais kreipiasi į mus, kad taip pasveikintume jų partnerius. Mums tai – didžiausias džiaugsmas ir geriausias darbo įvertinimas.


Susisiekite su mumis el. paštu labas@holitrees.lt arba telefonu +370 676 45468