Svetainės veikimui pagerinti naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie jų naudojimą skaitykite čia.

Sutinku
Eglutės verslui

Eglutė į Biurą

Per kiekvienas Kalėdas mūsų eglutės puošia daugybę restoranų, viešbučių, prekybos centrų, įvairių verslo biurų visoje Lietuvoje. Tai sudaro daugiau kaip 50 proc. mūsų klientų. Dėka puikios eglučių kokybės ir malonaus aptarnavimo, dauguma verslo partnerių renkasi mus ilgalaikiam bendradarbiavimui.

Užsisakius eglutę į biurą, viskuo pasirpiname mes. Sutartu laiku atvežame, o pasibaigus šventėms išvežame (jei pasirinkote nuomą), išrašome sąskaitas, o skitais metais patys primename, jog jau laikas pasirūpinti pagrindine Kalėdų puošmena. Pristatome tik aukščiausios kokybės vazonines ir kirstines eglutes

Kalėdinių eglučių sėklos

Graži simbolinė dovana Jūsų verslo klientams ar smulkiems partneriams – eglučių sėklos. Tai malonus dėmesys ir priminimas, kad linkite tvirto bendradarbiavimo bei sėkmingo augimo kartu.

Ant stilingos natūralių spalvų pakuotės palikome vietos Jūsų įmonės logotipui ir palinkėjimui. Taip pat ant pakuotės yra instrukcija, nurodanti, kaip išauginti eglutę. Tai – smagus ir įdomus procesas, kuris gali tapti suartinančia veikla biuro darbuotojams.

Eglutė - verslo dovana

Vėl sukate galvą, kuo nudžiuginti verslo partnerius per šventes? Standartu tapo apsikeisti gražiai supakuotais saldainiais ar kitais skanumynais. Tačiau tokiu būdu jau nieko nenustebinsite. Jei norite iš tiesų originalios ir stilingos dovanos, rinkitės… Kalėdų eglutę!

Nedidelė, tobulai graži eglutė per visas šventes primins apie Jūsų dėmesį. Tokia dovana turi ir simbolinę prasmę. Medis siejamas su augimu ir tvirtybe – būtent tai, ko linkite savo partnerių verslui ir jūsų ryšiui.

Viskas, ką Jums reikės padaryti – tai atlikti užsakymą. Mes išrinksime tobulai atrodantį medį ir pristatysime Jūsų verslo partneriams su geriausiais linkėjimais. Bendradarbiaujame su geriausiais logistikos partneriais, todėl eglutes saugiai ir greitai pristatome ne tik visoje Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse.

Sukate galvą, kokius priedus pridėti? Per ilgus gyvavimo metus sukaupėme gausybę patirties ir idėjų. Pasidalinsime geriausiomis ir su jumis! Galite pridėti prie eglutės kino bilietais, dovanų kuponus, atvirukus. Kartu tikrai rasime būdų, kaip šią dovaną padaryti dar labiau stebinančią ir džiuginančią.

Dažnai įmonės, dovanų gavusios mūsų eglutę, kitais metais kreipiasi į mus, kad taip pasveikintume jų partnerius. Mums tai – didžiausias džiaugsmas ir geriausias darbo įvertinimas.

Kaip užsisakyti paslaugą?

Susisiekite su mumis el.paštu labas@holitrees.lt ir mes padėsime išsirinkti iš mūsų didelio rūšių ir dydžių pasirinkimo.

 

 

 

Kada pristatysime eglutes klientams ar partneriams?

Jūs galite pasirinkti norimą datą. Eglutes pristatome visoje Lietuvoje. Būtent tokia dovana privers nustebti, nusišypsoti ir pastiprinti tvirtą ir ilgalaikį bendradrabiavimą.