Svetainės veikimui pagerinti naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie jų naudojimą skaitykite čia.

Sutinku

Jūsų krepšelis yra tuščias.

Dažniausiai užduodami klausimai
 • Iki kada priimate užsakymus?

  Šiais metais užsakymus priimame iki 2019-12-20. Po užsakymo Jūsų eglutę pristatysime jau sekančią darbo dieną.

 • Per kiek laiko pristatote eglutes?

  Užsakymo metu galite pasirinkti Jums patogią pristatymo datą arba pažymėti, kad prekes norite gauti „Kuo greičiau“. Tokiu atveju prekės pristatomos jau kitą darbo dieną, išskyrus itin retus atvejus (mažiau kaip 5 proc. užsakymų), kai pristatymas įvykdomas per 2-3 dienas. Prekes į namus ir biurus atvežame darbo dienomis 9:30 – 16:00 val. arba vakare 19:00 – 22:00 val. Šeštadieniais prekes galime pristatyti vakare 10:00 – 20:00. Sekmadieniais pristatymų nevykdome. Daugiau informacijos apie pristatymo sąlygas rasite paspaudę čia.

 • Ar pristatote savaitgaliais?

  Eglutes Vilniaus mieste ir rajone pristatome ne tik darbo dienomis, bet ir šeštadieniais nuo 10:00 iki 20:00. Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Alytuje pristatymas šeštadienį kainuoja papildomus 4€. Sekmadieniais pristatymų nevykdome.

 • Kas nutiks jei pristatymo dieną nieko nebus namuose?

  Pristatymo dieną kurjeris susisieks nurodytais kontaktais ir suderins Jums patogų pristatymo laiką (dienos metu 9:30 – 16:00 val., vakarais 19:00 – 22:00 val., šeštadieniais 10:00 – 20:00 val.). Jei užsakyme nurodytą dieną kurjeriui nepavyks su Jumis susisiekti, bus vykdomi kiti užsakymai eilėje ir savo eglutės teks palaukti. Atsižvelkite į tai nurodydami Jums tinkamą pristatymo datą.

 • Į kokius miestus pristatote?

  Eglutes ir jų priedus darbo dienomis pristatome visoje Lietuvoje, šeštadieniais Vilniuje bei Vilniaus rajone, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje.

 • Ar galiu eglutę grąžinti?

  Žinoma! Mums svarbiausia, kad klientai liktų patenkinti. Atrenkame tik gražiausiai nuaugusias eglutes, tačiau jei užsakytas medis dėl kažkokių priežasčių nepatiko, susisiekite, ir artimiausiu metu pristatysime Jums kitą eglutę.

 • Ar išrašote sąskaitas - faktūras?

  Žinoma. Užsakymo metu Pirkėjo puslapyje pasirinkite „Juridinis asmuo“ ir įveskite įmonės duomenis. Sąskaitą faktūrą atsiųsime el. paštu per 2 d.d. po prekių pristatymo.

   

 • Ar galiu užsakymą atsiimti vietoje nemokamai?

  Taip. Pirkdami eglutę mūsų el. parduotuvėje, pasirinkite nemokamą atsiėmimą. Lauksime Jūsų sandėlyje Paribio g. 12, Vilniuje, kur išsirinktą eglutę kruopščiai supakuosime į specialų tinklą ir įdėsime į automobilį. Net ir pati didžiausia tinkle supakuota eglutė lengvai telpa į vidutinio dydžio automobilį.

 • Ar pristatysite tikrai gražią eglutę?

  Užsisakę HoliTrees eglutę, galite būti tikri, kad gausite puošnų, gražios spalvos, tiesaus kamieno, simetriškos formos ir plačių šakų medelį. Visos mūsų eglutės yra tik Premium klasės. Kruopščiai prižiūrėdami auginame jas savo medelyne ir atrenkame pagal aukščiausius kokybės kriterijus.

 • Ar galiu eglutę išsirinkti pats?

  Žinoma, atsiskaitymo lange pažymėkite „atsiėmimas sandėlyje“, atvykite ir išsirinkite jums patikusią nupirktos rūšies ir dydžio eglutę.

 • Ar galiu eglutę išsirinkti pats?

  Galite. Atsiskaitymo lange pažymėkite „atsiėmimas sandėlyje“, atvykite ir išsirinkite Jums labiausiai patikusią eglutę.

 • Ar galiu už prekes atsiskaityti atvykęs į sandėlį?

  Taip, už visas prekes galite atsiskaityti vietoje. Atsiskaitymas tik banko kortele.

 • Iš kur mūsų parduodamos eglutės?

  Dalį parduodamų eglučių užauginame mūsų sodyboje Ukmergės raj., bendradarbiaujame su geriausiai Lietuvos eglučių augintojais. Daniškas eglutes perkame iš patikimų partnerių Danijoje bei Vokietijoje.

 • Kodėl verta rinktis tikrą, o ne dirbtinę eglutę?

  Kanadoje 2009 m. paskelbtas tyrimas atskleidė, kad tikros eglutės teigiamai veikia aplinką, kadangi jos vidutiniškai auginamos kaip tikri medžiai net 8-9 metus. Tuo tarpu dirbtinių eglučių poveikis aplinkai yra neigiamas, kadangi tai yra žmogaus sukurtos pramonės, ne gamtos produktas. Nusipirkus dirbtinę eglutę ją reiktų naudoti ne mažiau kaip 20 metų tam, kad poveikis aplinkai susilygintų su kasmet perkamos kirstinės eglutės transportavimo ir perdirbimo sukeliamu poveikiu aplinkai. Jei lygintume su vazonuose auginamomis eglutėmis šis laikas būtų dar ilgesnis. Vidutiniškai dirbtinės eglutės naudojamos tik 6-8 metus..

Jei neradote atsakymų į rūpimus klausimus, susisiekite