Svetainės veikimui pagerinti naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie jų naudojimą skaitykite čia.

Sutinku
Dažniausiai užduodami klausimai
 • Kur galima įsigyti Holitrees produktų?

  Produktus galite įsigyti mūsų el. parduotuvėje www.holitrees.lt

 • Iki kada priimate eglučių užsakymus?

  Šiais metais užsakymus priimame iki 2021-12-22. Po užsakymo Jūsų eglutę pristatysime jau sekančią darbo dieną arba jūsų pasirinktą dieną kalendoriuje, kuri rasite apmokėjimo lange.

 • Per kiek laiko pristatote?

  Užsakymo metu galite pasirinkti Jums patogią pristatymo datą arba pažymėti, kad prekes norite gauti „Kuo greičiau“. Tokiu atveju prekės pristatomos jau kitą darbo dieną, išskyrus itin retus atvejus (mažiau kaip 5 proc. užsakymų), kai pristatymas įvykdomas per 2-3 dienas arba jei prie prekės nurodytas kita pristatymo numatoma data. Augalus, eglutes ir kitas prekes pristatome darbo dienomis (nuo antradienio iki penktadienio). Prekes į namus ir biurus atvežame darbo dienomis 8-21 val. Šeštadieniais ir sekmadieniais pristatymų nevykdome. Daugiau informacijos apie pristatymo sąlygas rasite paspaudę čia.

 • Ar pristatote savaitgaliais?

  Augalus, eglutes ir kitas prekes pristatome visoje Lietuvoje tik darbo dienomis. Savaitgaliais pristatymų nevykdome.

 • Kas nutiks jei pristatymo dieną nieko nebus namuose?

  Pristatymo dieną kurjeris susisieks nurodytais kontaktais ir suderins pristatymo laiką arba atsiųs SMS žinutę su numatomu pristatymo laiku (pristatymai vykdomi nuo 8 iki 21 val.). Jei užsakyme nurodytą dieną kurjeriui nepavyks su Jumis susisiekti, bus vykdomi kiti užsakymai eilėje ir savo užsakymo teks palaukti. Atsižvelkite į tai nurodydami Jums tinkamą pristatymo datą kalendoriuje. Klientas turi įvertinti tai, kad tai yra gyvas augalas, kuriam reikia drėgmės, šviesos ir oro, o nukeliavęs augalas atgal į kurjerių sandėlį, juo niekas negalės pasirūpinti. Jei augalas klientui buvo pristatytas vėlesnę dieną, kaip ir buvo susitaręs su kurjerių tarnyba, o gautas augalas yra pažeistas aplinkinių veiksnių ir prarado savo išvaizdą, Pardavėjas nėra įpareigotas medelį ar augalą pakeisti Klientui kitu ar atlikti pinigų grąžinimą.

 • Į kokius miestus pristatote?

  Eglutes, augalus ir kitas prekes pristatome visoje Lietuvoje nemokamai, išskyrus Kuršių Neriją (22 €).

 • Ar galiu eglutę/augalą grąžinti?

  Žinoma! Mums svarbiausia, kad klientai liktų patenkinti. Atrenkame tik gražiausius ir puošniausius medelius. Tačiau, jei užsakytas augalas dėl kažkokių priežasčių nepatiko, susisiekite su mumis per 1 dieną nuo pristatymo ir artimiausiu metu pristatysime jums kitą medelį.

 • Ar išrašote sąskaitas - faktūras?

  Žinoma. Užsakymo metu Pirkėjo puslapyje pasirinkite „Juridinis asmuo“ ir įveskite įmonės duomenis. Išankstinę sąskaitą atsiųsime iškart el. paštu po užsakymo atlikimo, o PVM sąskaitą faktūrą atsiųsime el. paštu, kai gausime apmokėjimą.

 • Ar galiu užsakymą atsiimti vietoje nemokamai?

  Atlikus užsakymą, galite atsiimti mūsų studijoje Panerių g. 51-212, Vilnius, 2 aukštas. I-V 16-18val. Šaltuoju sezonu, kalėdinių eglučių ar kitų prekių atsiimti vietoje galimybės nėra.

 • Ar pristatysite tikrai gražią eglutę ar augalą?

  Užsisakę augalus ar eglutes iš HoliTrees, galite būti tikri, kad gausite puošnius, gražių spalvų ir formų medelius. Visos mūsų eglutės yra tik Premium klasės, gausite puošnų, gražios spalvos, tiesaus kamieno, simetriškos formos ir plačių šakų medelį. Visi augalai yra kruopščiai atrenkami ir prižiūrimi mūsų profesionalios komandos, pagal aukščiausius kokybės kriterijus.

 • Ar galiu už prekes atsiskaityti atvykus į studiją ar sandėlį?

  Ne, tokios galimybės neturime.

 • Ar reikia eglutes laistyti?

  Eglutei per dieną reikia maždaug 200 ml vandens. Eglutę šildymo sezonu reikia lieti kone kasdien. Įprastai užtenka bent po gerą stiklinę per dieną. Bet kiekvienuose namuose oro drėgmė, šiluma ir kt. faktoriai gali skirtis, todėl jei patikrinus ranka žemė itin drėgna, tuomet nepilkite. Jei perliesite – eglutė tiesiog supus.

 • Kur geriausia eglutę statyti?

  Eglutę geriausia statyti toliau nuo tiesioginių šilumos šaltinių. Jeigu namuose šildomos grindys, eglutę reikia pakelti, kad nedžiovintų šaknų ar kamieno.

 • Kur geriausia statyti eglutę namuose, kad ji gerai jaustųsi?

  Raskite atokesnę vietą nuo židinio, radiatoriaus, šildytuvo ar kitų skleidžiančių šilumą įrenginių. Nestatykite eglutės ant šildomų grindų. Pakelkite ant stovo, kėdutės ar bent įdėkite į vazoną su storesniu pagrindu.

 • Kiek laiko eglutė gali gyventi namuose?

  Eglutė gali gyventi iki pavasario. Tam, kad eglutė nepabustų iš žiemos miego ir galėtų saugiau grįžti į lauką iškart po švenčių, geriausia namuose ją laikyti ne ilgiau 3 savaičių. Laikant eglutę ilgiau, ji pradės skleisti pumpurus ir išnešus į lauką ji tuoj pat nušals. Jei jau eglutė užsibuvo ir pradėjo žaliuoti – laikykite ją iki pavasario garaže, balkone ar kitoje patalpoje, kuri yra apsaugota nuo didelių šalčių iki pavasario.

 • Ką daryti jei patalpose itin sausas oras?

  Eglutę reikėtų drėkinti purškiant vandeniu. Svarbu prisiminti, jog jei turite lemputes, kurioms reikalinga elektra, išjunkite iš rozetės ir tik tuomet purkškite.

 • Iš kur mūsų parduodamos eglutės?

  Dalį parduodamų eglučių užauginame mūsų sodyboje Ukmergės r., bendradarbiaujame su geriausiai Lietuvos eglučių augintojais. Kėnius perkame iš patikimų partnerių Danijoje bei Vokietijoje.

 • Kodėl verta rinktis tikrą, o ne dirbtinę eglutę?

  Kanadoje 2009 m. paskelbtas tyrimas atskleidė, kad tikros eglutės teigiamai veikia aplinką, kadangi jos vidutiniškai auginamos kaip tikri medžiai net 8-9 metus. Tuo tarpu dirbtinių eglučių poveikis aplinkai yra neigiamas, kadangi tai yra žmogaus sukurtos pramonės, ne gamtos produktas. Nusipirkus dirbtinę eglutę ją reiktų naudoti ne mažiau kaip 20 metų tam, kad poveikis aplinkai susilygintų su kasmet perkamos kirstinės eglutės transportavimo ir perdirbimo sukeliamu poveikiu aplinkai. Jei lygintume su vazonuose auginamomis eglutėmis šis laikas būtų dar ilgesnis. Vidutiniškai dirbtinės eglutės naudojamos tik 6-8 metus…

 • Kas nutinka eglutėms sugrįžusioms iš nuomos?

  Mūsų darbas nepasibaigia tik surinkus eglutes iš jūsų namų. Po švenčių, visi medeliai grįžtą į mūsų eglučių ūkį Ukmergės r. Vazoninės eglutės laukia pavasario ir yra susodinamos. Kėniai grįžę iš jūsų namų ar biurų dar kurį laiką laukia šiltesnio pavasario šiltnamiuose. Jiems reikalinga didesnė globa iki nueinant įšalui. Kirstiniai medeliai yra smulkinami specialiu aparatu, kuris leidžia juos paversti mulčiu/trąšomis. Smulkios drožlės ne tik tręšia laukus, bet ir prilaiko drėgmę, todėl sausros metu eglutės gali ilgiau išlaikyti drėgmę dirvoje. Visi vazonai perpanaudojami, o netinkami naudoti išrūšiuojami.

 • Augalų ir eglučių pristatymas

  Augalų ir eglučių siuntimas tampa nelengvas iššūkis, nes jie trapūs ir lengvai pažeidžiami. Kasmet ieškome alternatyvų ir „žalesnių“ sprendimų. Augalų siuntimui į kitus Lietuvos miestus naudojame popierines dėžes, kad augalas nebūtų pažeistas transportuojant ir saugiai pasiektų jūsų namus ar biurą. Pristatant Vilniuje ir Kaune, dažniausiai augalai būna susukti į popierių. Atsisakant polietileno, augalų vazonus pakuojame į popierių ar džiuto maišus ir aprišame raiščiu, taip pakeisdami įprastus plastiko maišus. Augalus apsukame popieriumi ar perpanaudojame pakavimo maišelius su kuriais atvyksta augalai iš augintojų, kad transportuojant nebūtų pažeistos šakos su lapais.

  Kiekvienais metais dalį Kalėdinių eglučių pristatome dviračiais, esame pirmieji Lietuvoje išmėginę šį būdą žiemos metu.

 • Augalų ir eglučių priežiūros rekomendacijos

  Labai svarbu klientams pateikti informaciją, kaip gautus medelius prižiūrėti, kad jie puikiai jaustųsi namie. Augalų ir eglučių priežiūros rekomendacijų instrukcijas gaminame popierines ir prikabiname prie kiekvieno augalo su džiuto raišteliu. Stengiamės kaip įmanoma sumažinti etiketės dydį, o platesnę informaciją pateikiame skaitmeniniu būdu mūsų interneto svetainėje prie kiekvieno įsigyjamo augalo ar eglutės bei blogo įrašuose.

Jei neradote atsakymų į rūpimus klausimus, susisiekite