Svetainės veikimui pagerinti naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie jų naudojimą skaitykite čia.

Sutinku

Sidabrinė eglė

 • 20€ už eglutę nuomos paslaugos mokestis bus pridėtas galutiniame užsakymo lange.

Pasirinkite dydį

Įsigykite tinkantį stovą

35.00
- +
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje.
Darbo dienomis atlikus užsakymą iki 15:00, jį išsiųsime tą pačią dieną
Kainos nurodytos su 21% PVM
 • Ar pristatysite tikrai gražią eglutę (grąžinimas)?

  Užsisakę HoliTrees eglutę, galite būti tikri, kad gausite puošnų, gražios spalvos, tiesaus kamieno, simetriškos formos ir plačių šakų medelį. Jei pristatytas medelis dėl kažkokių priežasčių nepatiko, susisiekite su mumis iškart po gavimo (bet ne vėliau kaip per 1 darbo dieną)  ir artimiausiu metu pristatysime Jums kitą eglutę.

 • Per kiek laiko pristatote eglutes?

  Eglučių pristatymus pradėsime nuo lapkričio 24 dienos! Užsakymo metu galite pasirinkti Jums patogią pristatymo datą arba pažymėti, kad prekes norite gauti „Kuo greičiau“. Tokiu atveju prekės nemokamai pristatomos jau kitą darbo dieną, išskyrus itin retus atvejus (mažiau kaip 5 proc. užsakymų), kai pristatymas įvykdomas per 2-3 dienas. Prekes į namus ir biurus atvežame darbo dienomis 8-20 val. Savaitgaliais pristatymų nevykdome.

 • Kodėl rinktis tikrą eglutę?

  Mes tikime, kad Šv. Kalėdas geriausia sutikti papuošus tikrą kalėdų eglutę. Niekas negali pakeisti natūralaus gamtos grožio ir kvapo svarbiausių švenčių metu. Tikros eglutės teigiamai veikia aplinką, kadangi jos vidutiniškai auginamos kaip tikri medžiai net 8-9 metus. Tuo tarpu dirbtinių eglučių poveikis aplinkai yra neigiamas, kadangi tai yra žmogaus sukurtos pramonės, ne gamtos produktas.

 • Kiek kainuoja eglučių nuoma?

  Nuomos kaina susideda iš eglutės kainos bei išvežimo mokesčio. Vazoninės eglutės nuomos kaina – 9€, kirstos eglutės – 20€.

  Pvz. užsisakius vazoninę eglutę su pristatymu į namus sekančiai dienai kurios kaina yra 40€ , galutinė kaina bus skaičiuojama taip: eglutė + surinkimo mokestis (20€). Suma apmokėjimui bus 60€

 • Kokio dydžio eglutę rinktis?

  150-175 cm – labiausiai klientų mėgstamas šios kategorijos eglučių dydis, tinka mažoms namų ir darbo erdvėms puošti, lengvai transportuojama vidutinio dydžio automobiliu.

  175-200 cm – populiariausias eglučių dydis mažoms ir vidutinėms erdvėms puošti, lengvai transportuojama vidutinio dydžio automobiliu.

 • Ar pristatote savaitgaliais?

  Eglučių pristatymų savaitgaliais nevykdome.

 • Ar galiu eglutę grąžinti?

  Žinoma! Mums svarbiausia, kad klientai liktų patenkinti. Atrenkame tik gražiausiai nuaugusias eglutes, tačiau jei užsakytas medis dėl kažkokių priežasčių nepatiko, susisiekite, ir artimiausiu metu pristatysime Jums kitą eglutę.

 • Kokiuose miestuose nuomojate eglutes?

  Eglutes nuomojame tik Vilniuje ir Vilniaus r.

 • Kokią pristatymo datą geriausia rinktis kirstai sidabrinei eglei?

  Kirsta sidabrinė eglė mažiausiai atspari temperatūros pokyčiams bei namų sąlygoms. Todėl rinkitės tokią pristatymo datą, kad eglutė jūsų namuose būtų ne ilgiau dviejų savaičių. Taip būsite tikri, kad eglutė nenubers spyglių iki švenčių.

Į užsakymą įeina

  – Medelis, su išgręžtu kotu tvirtinimui

  – Stovas, jei pasirinkote

  – Priežiūros instrukcija

  – Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje

Pristatymas

  – Nemokamas pristatymas nuo 2021-11-24

  – Eglutes pristatome visoje Lietuvoje

  – Užsakydami eglutes galite pasirinkti norimą pristatymo datą

  – Darbo dienomis atlikus užsakymą iki 15:00, jį išsiųsime tą pačią dieną

  – Po švenčių eglutę iš jūsų paimsime nurodytu laiku (jei pasirinkote nuomą)

Apie šį medelį

  – Premium kokybė

  – Puikus kainos ir kokybės santykis

  – Aštrūs spygliai

  – Stovui paruoštas (išgręžtas) kotas

  – Tinka auginantiems gyvūnus

Sidabrinė eglė – tai itin puošnus ir populiarus dekoratyvinis medis. Jos šakų vainikas yra tankesnis, nei įprastinių eglučių. Spygliukai tvirti, neprigludę prie šakų, traukiantys akį įvairiais šviesiai melsvais atspalviais. Eglė idealiai tinka auginantiems naminius gyvūnus, nes aštrūs medžio spygliai atgraso nuo išdaigų.

Medelio priežiūra

Laistymas

Kasdien patikrinkite ar eglutės stove yra pakankamas kiekis vandens. Medelio kamienas turi būti įmerktas vandenyje.

Šiluma

Medelis nemėgsta šilumos. Venkite statyti ant šildomų grindų, prie radiatorių ar kondicionierių.

Oras

Medelis mėgsta drėgmę. Jei namie ar biure oras sausas, papurkškite spyglius vandeniu.

Patikimas stovas Krinner

Vokiški stovai eglutėms su patentuota technologija, kuri leidžia lengvai ir greitai įstatyti skirtingo aukščio eglutes ir kėnius. Kokybiškais stovais labai paprasta naudotis – pripildykite vandens talpą, įstatykite eglutės kotą į stovą ir užfiksuokite vienu lengvu judesiu. Vandens lygio indikatorius parodys, kada reikės papildyti talpą, kad eglutė liktų šviežia visų švenčių metu.

Taikoma net 5 metų garantija.

Už kiekvieną jūsų nupirktą eglutę mes pažadame pavasarį pasodinti bent dvi!

Kiekviena parduota eglutė, mūsų medelyne pasodina dar bent dvi. Jūsų išsirinktą eglutę pristatysime sutartu laiku, o pasibaigus šventėms pasiimsime. Visas surinktas kirstas eglutes mes perdirbame ir panaudojame kaip ekologišką trąšą mūsų medelyne auginant kalėdines eglutes ateinančioms kalėdoms.