Palmė Hovėja - Holitrees

Svetainės veikimui pagerinti naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie jų naudojimą skaitykite čia.

Sutinku

Palmė Hovėja

120.00
- +
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje.
Darbo dienomis atlikus užsakymą iki 15:00, jį išsiųsime tą pačią dieną
Kainos nurodytos su 21% PVM
 • Kaip prižiūrėti?

  Su kiekvienu pristatytu mūsų medeliu atkeliauja ir priežiūros instrukcija, kaip medelį prižiūrėti namuose ar biure.
  Platesnę informaciją apie augalo priežiūrą, galite rasi paspaudę čia.

 • Per kiek laiko pristatote?

  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje. Šių prekių pristatymas truks 2-3 savaites . Prieš pristatymo dieną su jumis susisieksime.

 • Ar pristatote savaitgaliais?

  Augalų savaitgaliais nepristatome. Apsisaugodami, kad nenutiktų taip, kad nepavykus šeštadienį pristatyti siuntos ji nenukeliautų atgal į kurjerių sandėlį. Keldami aukščiausius kokybės ir pristatymo standartus, neleidžiame medeliams gulėti kurjerių siuntų terminaluose, kad nebūtų pažeisti.

 • Koks augalo aukštis ir vazono diametras?

  Augalo aukštis kartu su vazonu – 150 cm
  Vazono diametras – Ø 27 cm

  Augalo aukštis kartu su vazonu – 110 cm
  Vazono diametras – Ø 19 cm
  Augalo aukštis kartu su vazonu – 80 cm
  Vazono diametras – Ø 19 cm

 • Ar galiu pakeisti/grąžinti?

  Žinoma! Mums svarbiausia, kad klientai liktų patenkinti. Atrenkame tik gražiausius ir puošniausius medelius. Tačiau, jei užsakytas augalas dėl kažkokių priežasčių nepatiko, susisiekite su mumis ne vėliau nei per 1 dieną nuo pristatymo ir artimiausiu metu pristatysime jums kitą medelį. Kreipiantis po laiko dėl nepatinkančių medelių ar eglučių, jų nekeičiame ir pinigų negrąžiname.

 • Ar pristatysite tikrai gražų augalą?

  Užsisakę augalus iš HoliTrees, galite būti tikri, kad gausite puošnius, gražių spalvų ir formų medelius. Visi augalai yra kruopščiai atrenkami ir prižiūrimi mūsų profesionalios komandos, pagal aukščiausius kokybės kriterijus.

 • Ar galiu siuntos pristatymą perkelti kitai dienai ar į paštomatą?

  Mūsų prekes kurjeriai pristato tiesiai į jūsų namus. Susisiekus kurjerių tarnybai su Klientu ir Klientui perkėlus augalo pristatymo laiką į vėlesnę dieną, Klientas turi įvertinti tai, kad tai yra gyvas augalas, kuriam reikia drėgmės, šviesos ir oro, o nukeliavęs augalas atgal į kurjerių sandėlį, juo niekas negalės pasirūpinti. Jei augalas klientui buvo pristatytas vėlesnę dieną, kaip ir buvo susitaręs su kurjerių tarnyba, o gautas augalas yra pažeistas aplinkinių veiksnių ir prarado savo išvaizdą, Pardavėjas nėra įpareigotas medelį ar augalą pakeisti Klientui kitu ar atlikti pinigų grąžinimą.
  Užsisakymą (gyvą augalą ar kt.prekes) pirkėjui pačiam nukreipus į paštomatą/kurjerių siuntų atsiėmimo punktą, pardavėjas neprisiima atsakomybės už augalo ar kitų prekių būklę.

Į užsakymą įeina

  – Medelis su plastikiniu drenažiniu vazonu (be lėkštutės)

  – Priežiūros rekomendacija

  – Dekoratyvinis vazonas, jei pasirinkote

Pristatymas

  – Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  – Šių prekių pristatymas truks 2-3 savaites
  – Prieš pristatymo dieną su jumis susisieksime

Apie šį medelį

  – Mėgsta dienos šviesą

  – vasaros metu apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių

  – Populiarus tarp interjero dizainerių

  – Sodrios žalios spalvos, dideli ir gražūs lapai

Palmė Howea forsteriana, kilusi iš Australijos, puikiai prisitaiko augti ir mūsų kambario sąlygomis.  Augalas suteikia egzotikos pojūtį  namų ar biuro erdvėse. Vėduokliški žali lapai primena atogrąžas. Dekoratyvinis vazonas į kainą neįskaičiuotas.

Medelio priežiūra

Laistymas

Medelis mėgsta drėgmę. Neleiskite išdžiūti žemei. Jei namie ar biure oras sausas, papurkškite lapus vandeniu.

Saulės šviesa

Reikia daug dienos šviesos. Venkite statyti augalą, kur yra tiesioginė saulės šviesa.

Oras

Medelis mėgsta drėgną orą.

Kokiame vazone geriausiai auginti hovėją?

Rekomenduojame naudoti molinį ar kitos laidžios orui medžiagos vazoną. Augalo vazonas turi būti su drenažu, kad galėtų nutekėti vandens perteklius iš žemės, kitu atveju, augalo šaknys gali supūti ir augalas žus.

Už kiekvieną jūsų nupirktą eglutę mes pažadame pavasarį pasodinti bent dvi!

Kiekviena parduota eglutė, mūsų medelyne pasodina dar bent dvi. Jūsų išsirinktą eglutę pristatysime sutartu laiku, o pasibaigus šventėms pasiimsime. Visas vazone augusias eglutes mes vėl pasodiname, o kirstas eglutes perdirbame ir panaudojame kaip ekologišką trąšą mūsų medelyne auginant kalėdines eglutes ateinančioms Kalėdoms.