Svetainės veikimui pagerinti naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie jų naudojimą skaitykite čia.

Sutinku

Kambariniai augalai biure

Augalai biure suteikia ne tik jaukumo, bet kai kurie iš jų turi ir orą valančių savybių. Augalų gali būti pačių įvairiausi ir visokiausių rūšių, bet kaip nepasimesti? Kaip išsirinkti gražiausius? kaip nepasimesti tarp skirtingų madų tendencijų? Pirmiausia, turite atsakyti į kelis klausimus patys sau ir tai tikrai padės apsispręsti.

 

1. Biudžetas
Pats svarbiausias ir aktualiausias dalykas. Žinodami kiek galite skirti pinigų savo biuro, parduotuvės ar kitos erdvės augalų įsigijimui, lengvai pereisite prie kitų svarbių punktų. Taip sumažinsite savo pasirinkimų ribas iš visų galimų. Tai labai svarbu, nes kartais lūkesčiai neatitinka realių galimybių ir žinodami ribas, galėsite rinktis ne tik tai kas gražu, bet kas realiai dera su norais, išsiųsti užklausas norimoms el. parduotuvėms. Konkreti užklausa greičiau atsakoma, todėl nušausite vienu šūviu du zuikius –  konkretumas pagreitina procesus – greičiau gausite augalų rūšių bei kainų pasiūlymus ar pats išsirinksite norimoje parduotuvėje augalus.

2. Apgalvokite vietas, kuriose bus augalai
Augalams būtina dienos šviesa (išskyrus keletą rūšių augalų), kitiems tiesioginė saulės šviesa. Tad tiksliai nuspręskite kur gyvens naujieji žalieji draugai. Pagal tai galėsite spręsti kokią rūšį pasirinkti. Pvz. augalai, kurie nemėgsta tiesioginės saulės spindulių, nes galbūt toje biuro vietoje tiesiog mažiau saulės. Arba atvirkščiai.

3. Rinktis kelis didelius ar daugiau mažesnių?
Pagal vietą, kurioje bus augalai, lengvai sau atsakysite į šį klausimą. Jei erdvė didelė ir planuojate augalą statyti ant žemės, žinoma, rinkitės augalą, kurio aukštis būtų ne mažesnis nei 1 m., kitu atveju, jis tiesiog “paskęs” erdvėje. Jei planuojate augalus statyti ant darbo stalo ar lentynų, tuomet rinkitės mažesnius, kurie netrukdys darbui, neužims per daug vietos, neblaškys.

4. Rinktis kvapnius, žydinčius augalus ar žalialapius augalus?
Jei renkatės biuro augalus, vienareikšmiškai, rinkitės bekvapius. Pirma, visi mes turime skirtingą skonį, todėl kolegas kažkuris kvapas gali ilgainiui padėti erzinti. Antra, nemažai žmonių turi alergiją ar tiesiog yra itin jautrūs kvapams, todėl biuras turi būti vieta, kuri nuteikia ramiam darbui, bet neerzina. Žalialapiai augalai – puikus pasirinkimas. Taip pat nežydintys augalai dabar – populiarumo viršūnėje.

5. Kokius vazonus pasirinkti?
Biuras skirtas darbui, todėl labai svarbu, kad tiek interjeras, tiek papildomi interjero akcentai organiškai derėtų, leistų susikaupti, neblaškytų dėmesio, neerzintų ir nesukeltų chaoso. Regis, augalų vazonai yra tik smulkmena, bet kiekviena smulkmena sukuria įspūdį jūsų klientui.

 

6. Kas prižiūrės augalus?
Augalai biure tikras džiaugsmas, jie įneša neapsakomo gyvybės jausmo. Kad jie žaliuotų ir džiugintų, jais reikia pasirūpinti, todėl paskirkite iš anksto atsakingą žmogų arba pasinaudokite augalų priežiūros paslauga. Regis, tereikia palieti augalus, patręšti, bet turint keletą augalų jiems reikia dėmesio kasdien ir kai esame visi užsiėmę, netruks laiko kai suprasite, kad augalai seniai nelieti, o gal net jau ima džiūti… Tad pasirūpinkite šiuo klausimu iš anksto ir neteks nusivilti.

 

Augalus su nemokamu pristatymu visoje Lietuvoje galite įsigyti www.holitrees.lt