Svetainės veikimui pagerinti naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie jų naudojimą skaitykite čia.

Sutinku

Kalėdinės eglutės viršūnė. Idėjos gamybai

Pati smagiausia švenčių dalis – ruošimasis šventėms ir mėgavimasis jų eiga. Galvojame apie namų bei stalo dekoracijas. Svarstome kaip pakuoti dovanas bei kaip priderinti prie bendro interjero. Kai tai vyksta iš lėto, po truputį, tuomet tai gali būti labai gražus visos šeimos įsitraukimo reikalaujantis procesas. Dažnu atveju, pagalvojame apie eglutės žaisliukus, bet pasimiršta svarbiausias akcentas – Kalėdinės eglutės viršūnė. Tad šiais metais nepalikite visko paskutinei minutei ir pasigaminkite patys. O jei tam laiko neturite, tai galbūt įsikvėpsite idėjų, kaip turi atrodyti šis papuošimas.

Eglutės viršūnė iš megztinio ar kitos tekstilės

Greitas būdas ir itin kūrybiškas – pasigaminkite papuošimą iš nebenaudojamų drabužių, megztinių, palaidinių ar tiesiog nebereikalingos tekstilės. Labai smagu perpanaudoti daiktus ir jie vėl gyvena kitokia forma. Jums reikės standaus kartono. Panaudokite senas dėžes nuo pirkinių. Ko gera, šiuo etapu visi daug užsakome prekių internetu, tad tikrai rasite nebenaudojamą dėžę. Taip pat prireiks: žirklių, klijų ar siūlo su adata. Visi kiti priedai – jūsų pasirinkimas. Viršūnė gali būti kukli ir itin dekoratyvi, tad improvizuokite. Išsikirpkite iš kartono norimo dydžio žvaigždę, tuomet tekstilę. Kruopščiai priklijuokite prie žvaigždės medžiagą iš abiejų pusių.

Jei norite, galite dekoratyviai, dideliais dygsniais apsiūti kraštus. Nepamirškite palikti tarpelį, kad galėtumėte užmauti ant viršūnės.

Dar vienas būdas pasigaminti Kalėdinę žvaigždę. Iš pagaliukų susiklijuokite karkasą.  Naudokite šiaudelius, pagaliukus nuo ledų ar rastus miške. Tuomet apsukite virvele visą žvaigždę arba tik sujungimo taškus.

Dar vienas būdas – panaudokite eglutės žaisliukus, užmaudami ant viršūnės.

Na, o jeigu, šiais metais neturėsite ūpo gamybai, visada galite rinktis įvairias šviečiančias ar kitokias viršūnės. Jų gausus pasirinkimas didžiuosiuose prekybos centruose. Svarbu atminti, kad gamybos procesas, į kurį įsitraukia visa šeima yra šimtą kart vertingesnis nei bet kokie blizgučiai. Linkime gražaus laukimo, bei kūrybiškų sprendimų. Jei pritrūksite priedų, apsilankykite mūsų el. parduotuvėje.