Svetainės veikimui pagerinti naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie jų naudojimą skaitykite čia.

Sutinku

Jūsų krepšelis yra tuščias.

Eglučių nuoma

Kodėl verta nuomotis eglutę?

Tai labai patogu. Jūsų išsirinktas eglutes pristatysime sutartu laiku į sutartą vietą, o pasibaigus šventėmis – pasiimsime atgal. Tai tvarus pasininkimas, nes pasibaigus šventėms eglutės bus toliau auginamos ir prižiūrimos mūsų medelyne.
*Jūsų biurą ar namus papuoš gyvos eglutės.
*Eglutes nuomojame tik Vilniaus mieste

Kiek kainuoja?

Galutinė nuomos kaina susideda iš pasirinktos eglutės kainos, bei pasirinkto pristatymo / atsiėmimo būdo. Pvz. jeigu eglutę užsisakėte su pristatymu į namus galutinė kaina bus: eglutės kaina (nuo 15€ iki 45€) + pristatymo mokestis (€9) + €5 surinkimo mokestis.

Kuriam laikui eglutę galiu išsinuomoti?

Išsirinkus norimą eglutę nuomai pateikiant užsakymą nurodysite pristatymo bei grąžinimo datą, o mūsų kurjeris suderins jums patogų pristatymo ir pasiėmimo laiką.

Kokie įsipareigojimai numojantis eglutę?

Jums tereikia tinkamai prižiūrėti medelius, kad jie išliktų gražūs ir gyvybingi šventėms pasibaigus. Kartu su eglute gausite ir priežiūros instrukciją.

Kada eglutę reikia grąžinti?

Užsakymo metu jums leis pasirinkti vieną iš kelių galimų grąžinimo datų. Šiais metais eglutes surinksime Sausio 8 d. (trečiadienis) ir  15 d. (trečiadienis).

Ar privalau eglutę grąžinti?

Ne, neprivalote. Mes labai džiaugsimės jeigu norėsite eglute džiaugtis ilgesnį laiką, patarsime kaip ir kada geriausiai ją pavasarį pasodinti. Po švenčių nutarus eglutės nebegrąžinti nuomos mokestis nėra grąžinamas.

 

  1. Eglutė pristatoma į namus
  2. Kalėdos
  3. Eglutę išvežame jums patogiu metu

Kėnių nuoma

Eglučių nuoma