Svetainės veikimui pagerinti naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie jų naudojimą skaitykite čia.

Sutinku

Sidabrinės eglės sėklos

Į užsakymą įeina

  – Aukštos kokybės eglės sėklos

  – Daiginimo instrukcija

  – Sėklos pakuotė įvilkta į popierinį maišelį

Pristatymas

  – Pristatymas jūsų pasirinktu laiku

  – Darbo dienomis atlikus užsakymą iki 15:00, jį išsiųsime tą pačią dieną

  – Prisatymas visoje Lietuvoje

Apie šį produktą

  – Puiki dovana artimiesiems ar kolegoms

  – Originali dovana

  – Nemeta spyglių

  – Stilinga pakuotė

Eglutės sėklos – stilinga, netikėta ir jauki dovana sau, bičiuliams ar kolegoms!

Mūsų eglių sėklos parduodamos dailioje pakuotėje, kurios dizainą kūrė profesionalai: subtilios žemės spalvos, patogus pakuotės dydis siųsti paštu ar įsidėti į kišenę kai planuoji susitikimą su verslo klientu. Ant pakuotės pateikiama daiginimo ir auginimo instrukcija, o šalia vieta jūsų linkėjimui. Dovana taps labiau asmeniška ir artima užrašius palinkėjimą ranka. Aukštos kokybės (90 proc. daigumo) sidabrinės eglės sėklos. Pakuotėje trys sėklos. Kiekvienas sėklų pakelis supakuojamas į rusvą popierinį maišelį.

Daiginimo instrukcija

Imituokite pavasarį

Išberkite sėklas į drėgną medžiagą ir 1-3 mėnesius laikykite 3-5 °C temperatūroje. Karts nuo karto pavartykite, kad nepelytų.

Pasodinkite dirvoje

Sėklas pasodinti į konteineriuką. Kuo smulkesnė sėkla, tuo plonesniu žemės sluoksiu ją užberkite

Laukite kol išdygs

Palaikykite dirvos drėgmę ir laukite kol eglutė išdygs. Antraisiais augimo metais galima persodinti.

Kas yra vazone auginta eglutė?

Visi mūsų paruodami medeliai yra su išgręžtu kamienu. Skylė leidžia medeliui pasisavinti geriau vandenį, todėl medelis ilgiau išlieka žaliuojantis ir nenuvysta.
Eglėje esanti išgrčžta skylė leidžia greitai ir patogiai medelį pastatyti ant mūsų parduodamo medinio stovo. Visi mūsų paruodami medeliai yra su išgręžtu kamienu. Skylė leidžia medeliui pasisavinti geriau vandenį, todėl medelis ilgiau išlieka žaliuojantis ir nenuvysta. Eglėje esanti išgrčžta skylė leidžia greitai ir patogiai medelį pastatyti ant mūsų parduodamo medinio stovo.

Už kiekvieną jūsų nupirktą eglutę mes pažadame pavasarį pasodinti bent dvi!

Kiekviena parduota eglutė, mūsų medelyne pasodina dar bent dvi. Jūsų išsirinktą eglutę pristatysime sutartu laiku, o pasibaigus šventėms pasiimsime. Visas vazone augusias eglutes mes vėl pasodiname, o kirstas eglutes perdirbame ir panaudojame kaip ekologišką trąšą mūsų medelyne auginant kalėdines eglutes ateinančioms kalėdoms.

Taip pat žiūrėkite