Svetainės veikimui pagerinti naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie jų naudojimą skaitykite čia.

Sutinku

Jūsų krepšelis yra tuščias.

Sidabrinė eglė vazone

Populiariausia vazoninė eglutė - puošnioms ir kvepiančioms Kalėdoms.

Sidabrinė eglė - tai itin puošnus ir populiarus dekoratyvinis medis. Jos šakų vainikas yra tankesnis, nei įprastinių eglučių. Spygliukai tvirti, neprigludę prie šakų, traukiantys akį įvairiais šviesiai melsvais atspalviais. Eglė idealiai tinka auginantiems naminius gyvūnus, nes aštrūs medžio spygliai atgraso nuo išdaigų. Pasodinta lauke eglė išauga iki 25-30, o kartais net iki 46 m. Keraminis vazonas į kaina neįskaičiuotas.

Dydžių lentelė
Pasirinkite pristaymo datą
- +
19.0047.00
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje.
Darbo dienomis atlikus užsakymą iki 15:00, jį išsiųsime tą pačią dieną
Kainos nurodytos su 21% PVM

Premium kokybė

Galima pavasarį sodinti sode

Aštrūs spygliai

Tinka auginantiems gyvūnus

 • Kada pristatysite?

  Eglutes šiemet pristatysime nuo lapkričio 23 dienos. Jei norite eglutę įsigyti anksčiau, susisiekite su mumis el. paštu labas@holitrees.lt

 • Ar pristatysite tikrai gražią eglutę?

  Užsisakę HoliTrees eglutę, galite būti tikri, kad gausite puošnų, gražios spalvos, tiesaus kamieno, simetriškos formos ir plačių šakų medelį. Visos mūsų eglutės yra tik Premium klasės. Kruopščiai prižiūrėdami auginame jas savo medelyne ir atrenkame pagal aukščiausius kokybės kriterijus.

 • Kokio dydžio eglutę rinktis?

  50-75 cm eglutė puikiai atrodys ant stalo, spintelės ar lentynos Jūsų namuose ar darbe, ideali mažoms erdvėms, lengvai transportuojama, tinka kaip verslo dovana.

  75-100 cm eglutė papuoš bet kurią mažą erdvę, lengvai transportuojama, tinka tiek namams, tiek kaip verslo dovana.

  100-125 cm – ideali mažoms erdvėms, lengvai transportuojama, tinka namams ir darbo vietai puošti.

  125-150 cm – labiausiai klientų mėgstamas šios kategorijos eglučių dydis, tinka mažoms namų ir darbo erdvėms puošti, lengvai transportuojama vidutinio dydžio automobiliu.

  150-175 cm – populiariausias elgučių dydis mažoms ir vidutinėms erdvėms puošti, lengvai transportuojama vidutinio dydžio automobiliu.

  175-200 cm – puošniausia ir didžiausia eglutė papuoš bet kurią erdvią patalpą, lengvai transportuojama vidutinio dydžio automobiliu.

 • Per kiek laiko pristatote eglutes?

  Užsakymo metu galite pasirinkti Jums patogią pristatymo datą arba pažymėti, kad prekes norite gauti „Kuo greičiau“. Tokiu atveju prekės pristatomos jau kitą darbo dieną, išskyrus itin retus atvejus (mažiau kaip 5 proc. užsakymų), kai pristatymas įvykdomas per 2-3 dienas. Prekes į namus ir biurus atvežame darbo dienomis 9:30 – 16:00 val. arba vakare 19:00 – 22:00 val. Šeštadieniais prekes galime pristatyti vakare 10:00 – 20:00. Sekmadieniais pristatymų nevykdome. Daugiau informacijos apie pristatymo sąlygas ir kainas rasite paspaudę čia.

 • Ar pristatote savaitgaliais?

  Eglutes Vilniaus mieste ir rajone pristatome ne tik darbo dienomis, bet ir šeštadieniais nuo 10:00 iki 20:00. Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Alytuje pristatymas šeštadienį kainuoja papildomus 4€. Sekmadieniais pristatymų nevykdome.

 • Ar galiu eglutę grąžinti?

  Žinoma! Mums svarbiausia, kad klientai liktų patenkinti. Atrenkame tik gražiausiai nuaugusias eglutes, tačiau jei užsakytas medis dėl kažkokių priežasčių nepatiko, susisiekite, ir artimiausiu metu pristatysime Jums kitą eglutę.

 • Ar galiu eglutę išsirinkti pats?

  Galite. Atsiskaitymo lange pažymėkite „atsiėmimas sandėlyje“, atvykite ir išsirinkite Jums labiausiai patikusią eglutę.

 • Kodėl rinktis tikrą eglutę?

  Mes tikime, kad Šv. Kalėdas geriausia sutikti papuošus tikrą kalėdų eglutę. Niekas negali pakeisti natūralaus gamtos grožio ir kvapo svarbiausių švenčių metu. Tikros eglutės teigiamai veikia aplinką, kadangi jos vidutiniškai auginamos kaip tikri medžiai net 8-9 metus. Tuo tarpu dirbtinių eglučių poveikis aplinkai yra neigiamas, kadangi tai yra žmogaus sukurtos pramonės, ne gamtos produktas.

Taip pat žiūrėkite