Svetainės veikimui pagerinti naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie jų naudojimą skaitykite čia.

Sutinku

Jūsų krepšelis yra tuščias.

Serbinė eglė vazone

Ieškantiems išskirtinio ir originalaus Kalėdų medžio.

Ši unikali eglė retai sutinkama laukinėje gamtoje. Jos puošnūs melsvai žalsvi spygliai siekia 10-20 mm ilgį. Eglė puikiai prisitaikiusi prie mūsų klimato, todėl galėsite ja džiaugtis ne tik per šventes. Persodintas sode šis medis gali užaugti iki 20-35 m, o kartais ir iki 40 m aukščio. Keraminis vazonas į kaina neįskaičiuotas.

Dydžių lentelė
Pasirinkite pristaymo datą
- +
23.00 20.00
Darbo dienomis atlikus užsakymą iki 15:00, jį išsiųsime tą pačią dieną
Pristatymas visoje Lietuvoje

Premium kokybė

Retas augalas

Galima persodinti sode

 • Iki kada priimate užsakymus?

  Šiais metais užsakymus priimame iki 2019-12-20. Po užsakymo Jūsų eglutę pristatysime jau sekančią darbo dieną.

 • Ar pristatysite tikrai gražią eglutę?

  Užsisakę HoliTrees eglutę, galite būti tikri, kad gausite puošnų, gražios spalvos, tiesaus kamieno, simetriškos formos ir plačių šakų medelį. Visos mūsų eglutės yra tik Premium klasės. Kruopščiai prižiūrėdami auginame jas savo medelyne ir atrenkame pagal aukščiausius kokybės kriterijus.

 • Kokio dydžio eglutę rinktis?

  125-150 cm – labiausiai klientų mėgstamas šios kategorijos eglučių dydis, tinka mažoms namų ir darbo erdvėms puošti, lengvai transportuojama vidutinio dydžio automobiliu

 • Per kiek laiko pristatote eglutes?

  Užsakymo metu galite pasirinkti Jums patogią pristatymo datą arba pažymėti, kad prekes norite gauti „Kuo greičiau“. Tokiu atveju prekės pristatomos jau kitą darbo dieną, išskyrus itin retus atvejus (mažiau kaip 5 proc. užsakymų), kai pristatymas įvykdomas per 2-3 dienas. Prekes į namus ir biurus atvežame darbo dienomis 9:30 – 16:00 val. arba vakare 19:00 – 22:00 val. Šeštadieniais prekes galime pristatyti vakare 10:00 – 20:00. Sekmadieniais pristatymų nevykdome. Daugiau informacijos apie pristatymo sąlygas ir kainas rasite paspaudę čia.

 • Ar pristatote savaitgaliais?

  Eglutes Vilniaus mieste ir rajone pristatome ne tik darbo dienomis, bet ir šeštadieniais nuo 10:00 iki 20:00. Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Alytuje pristatymas šeštadienį kainuoja papildomus 4€. Sekmadieniais pristatymų nevykdome.

 • Ar galiu eglutę grąžinti?

  Žinoma! Mums svarbiausia, kad klientai liktų patenkinti. Atrenkame tik gražiausiai nuaugusias eglutes, tačiau jei užsakytas medis dėl kažkokių priežasčių nepatiko, susisiekite, ir artimiausiu metu pristatysime Jums kitą eglutę.

 • Ar galiu eglutę išsirinkti pats?

  Galite. Atsiskaitymo lange pažymėkite „atsiėmimas sandėlyje“, atvykite ir išsirinkite Jums labiausiai patikusią eglutę.

 • Kodėl rinktis tikrą eglutę?

  Mes tikime, kad Šv. Kalėdas geriausia sutikti papuošus tikrą kalėdų eglutę. Niekas negali pakeisti natūralaus gamtos grožio ir kvapo svarbiausių švenčių metu. Tikros eglutės teigiamai veikia aplinką, kadangi jos vidutiniškai auginamos kaip tikri medžiai net 8-9 metus. Tuo tarpu dirbtinių eglučių poveikis aplinkai yra neigiamas, kadangi tai yra žmogaus sukurtos pramonės, ne gamtos produktas.

Taip pat žiūrėkite