Svetainės veikimui pagerinti naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie jų naudojimą skaitykite čia.

Sutinku

Oro augalas kamštiniame vazone

Dydžių lentelė
12.90
- +
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje.
Darbo dienomis atlikus užsakymą iki 15:00, jį išsiųsime tą pačią dieną
Kainos nurodytos su 21% PVM
 • Kada pristatysite?

  Pristatome darbo dienomis į visus Lietuvos miestus nemokamai. Apmokėjimo lange galite pasirinkti jums patogią pristatymo datą.

 • Kaip auginti?

  1. Šviesa
  Norint kad klestėtų, oro augalams reikia ryškios, netiesioginės šviesos. Jie mėgsta būti patalpinti į vonios kambarį ar ant virtuvės lango, o drėgmė juos džiugins.

  2. Temperatūra
  Ideali temperatūra svyruoja nuo 10°C iki 32° C. Jie gali būti laikomi ir lauke, bet būtina apsaugoti nuo šalčio.

  3. Liejimas
  Liekite kartą per savaitę, pamirkykite juos čiaupo vandenyje 20–30 minučių. Po to papurtykite augalą, kad pašalintumėte vandens perteklių. Oro augalo nepakankamo laistymo požymiai yra lapų galiukai, kurie tampa rudi arba traškūs. Oro augalas su gėlėmis turi būti tik purškiami vandeniu, tam puikiai tinka mūsų purkštukas.

 • Kaip prižiūrėti?

  Oro augalams reikalinga labai minimali priežiūra. Svarbu palieti kartą savaitėje, jei patalpoje sausas oras, lieti reikia dažniau ir pašalinti nudžiūvusius lapelius.

 • Ar reikia saulės, ar pavėsio?

  Oro augalams reikia daug šviesos, bet ne tiesioginės saulės. Patinka kai šiek tiek būna nušviečiami ryto ar popietės saulės.

 • Kada ir kiek lieti?

  Oro augalus reikia purkšti vandeniu. Kartą per savaitę pamirkykite juos čiaupo vandenyje 20–30 minučių. Po to papurtykite augalą, kad pašalintumėte vandens perteklių. Oro augalo nepakankamo laistymo požymiai yra lapų galiukai, kurie tampa rudi arba traškūs. Oro augalas su gėlėmis turi būti tik purškiami vandeniu, tam puikiai tinka mūsų purkštukas.

 • Ką daryti, jei augalas pradėjo ruduoti?

  Jei augalo lapų galai pradėjo šiek tiek ruduoti ir džiūti, augalui reikia paruošti vandens vonelę. Įstatykite augalą į dubenėlį su vandeniu ir palikite nakčiai, kad prisisotintų vandens.

Į užsakymą įeina

  – Kamštinis vazonėlis 8×7 cm

  – Augalas

  – Instrukcija

  – Siurbtukas pritvirtinti prie sienos ar lango

  – Purkštukas vandeniui, jei pasirinkote

  – Pakuotės svoris 50 g.

Pristatymas

  – Nemokamai pristatome visoje Lietuvoje

  – Užsakydami galite pasirinkti norimą pristatymo datą

  – Darbo dienomis atlikus užsakymą iki 15:00, jį išsiųsime tą pačią dieną

Apie rinkinį

  – Išskirtinis dizainas

  – Stilinga bei ekologiška pakuotė

Oro augalams žemė yra nereikalinga, kadangi jie neturi šaknų, kuriomis galėtų iš dirvos pasisavinti maisto medžiagas. Gamtoje oro augalai auga, prisitvirtinę prie medžių kamienų ar žievės. Apvertę augalą, pamatysime nedideles šakneles – tačiau jos skirtos tik tam, kad augalas prisitvirtintų prie atramos. Oro augalai maitinančių šaknų neturi, tad visas maistines medžiagas jos gauna per lapus. Tačiau jiems būtinas vanduo.

Augalo priežiūra

Laistymas

Kas savaitę oro augalus reikia purkšti vandeniu. Kartą per savaitę galima pamirkyti juos čiaupo vandenyje 20–30 minučių.

Saulė

Oro augalams reikia daug šviesos, bet ne tiesioginės saulės. Patinka kai šiek tiek būna nušviečiami ryto ar popietės saulės.

Oras

Jie mėgsta būti patalpinti į vonios kambarį ar ant virtuvės lango, o drėgmė juos džiugina.

Užsiauginkite patys!

Užsiauginkite ekologiškas žoleles, prieskonius, gėles ar net eglutę – patys! Su auginimo rinkiniais viskas paprasta. Nereikia galvoti kur įsigyti vazonėlį, žemių ar net pačių sėklų – gausite viską vienoje stilingoje pakuotėje. Net ir tiems, kurie neišmano ar neturi patirties, tikime, jog pasiseks išauginti nuostabaus kvapo žoleles ar prieskonius.

Tvarus sprendimas - įsigyti ekologiškų sėklų auginimo rinkinį

Mums rūpi, todėl būtent šie sertifikuoti ekologiški rinkiniai atkeliauja iš mūsų bičiulių Portugalijoje. Life in a bag - šeimos verslas, kurių tikslas su minimalistinio ir itin stilingo dizaino auginimo rinkiniais suteikti jums galimybę gamtą perkelti tiesiai į namus.