Svetainės veikimui pagerinti naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie jų naudojimą skaitykite čia.

Sutinku

Išparduota

Keraminis baltas vazonas 23 cm -10%

 • Per kiek laiko pristatote?

  Užsakymo metu galite pasirinkti Jums patogią pristatymo datą arba pažymėti, kad prekes norite gauti „Kuo greičiau“. Užsakymus pristatome per 3 dienas. Prekes į namus ir biurus atvežame darbo dienomis (nuo antradienio iki penktadienio) 8-20 val. Savaitgaliais augalų pristatymų nevykdome. Daugiau informacijos apie pristatymo sąlygas rasite paspaudę čia.

 • Kokiems augalams tinka?

  Pritaikytas mūsų parduodamiems augalams: levandai 80 cm, rozmarinui 80cm, alyvmedžiui 90-100cm, laurui 80cm ir 90cm, stambialapiui fikusui 55 ir 70cm, fikusui robustai 70 ir 100cm, palmei hovėjai 80-110cm, sansevjerai 70cm ir monsterai 70-80cm.

Į užsakymą įeina

  – Pasirinkto dydžio keraminis vazonas

Pristatymas

  – Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje

  – Galimas nemokamas atsiėmimas iš biuro Vilniuje

  – Galite pasirinkti norimą pristatymo/atsiėmimo dieną (kalendorius atsiskaitymo lange)

  – Darbo dienomis atlikus užsakymą iki 15:00, pristatysime kitą darbo dieną

Apie šį produktą

  – Aukštis – 21,5 cm

  – Skersmuo – 23 cm

  – Baltos spalvos

  – Pagamintas iš keramikos

  – Pagamintas Nyderlanduose

Keraminis vazonas. Pritaikytas mūsų parduodamiems augalams: levandai 80 cm, rozmarinui 80cm, alyvmedžiui 90-100cm, laurui 80cm ir 90cm, stambialapiui fikusui 55 ir 70cm, fikusui robustai 70 ir 100cm, palmei hovėjai 80-110cm, sansevjerai 70cm, fikusui lyrata 80cm ir monsterai 70-80cm

Eglutės nuoma – ekologiškiausias sprendimas

Norite būti draugiški gamtai, tačiau neįsivaizduojate Kalėdų be gyvos eglutės? Eglučių nuoma – geriausias sprendimas tiems, kurie galvoja apie tvarų vartojimą.

Jūsų išsirinktą eglutę pristatysime sutartu laiku, o pasibaigus šventėms pasiimsime. Surinktas eglutes mes pasodiname, o kirstines perdirbame ir panaudojame kaip ekologišką trąšą mūsų medelyne auginant kalėdines eglutes ateinančioms Kalėdoms. Už kiekvieną jūsų nupirktą eglutę mes pažadame pavasarį pasodinti bent dvi!

Už kiekvieną jūsų nupirktą eglutę mes pažadame pavasarį pasodinti bent dvi!

Kiekviena parduota eglutė, mūsų medelyne pasodina dar bent dvi. Jūsų išsirinktą eglutę pristatysime sutartu laiku, o pasibaigus šventėms pasiimsime. Visas vazone augusias eglutes mes vėl pasodiname, o kirstas eglutes perdirbame ir panaudojame kaip ekologišką trąšą mūsų medelyne auginant kalėdines eglutes ateinančioms kalėdoms.