Svetainės veikimui pagerinti naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie jų naudojimą skaitykite čia.

Sutinku

Džiuto maišas (didesnis) 1 vnt -40%

4.80
- +
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje.
Darbo dienomis atlikus užsakymą iki 15:00, jį išsiųsime tą pačią dieną
Kainos nurodytos su 21% PVM
 • Per kiek laiko pristatote?

  Užsakymo metu galite pasirinkti Jums patogią pristatymo datą arba pažymėti, kad prekes norite gauti „Kuo greičiau“. Užsakymus pristatome per 3 dienas. Prekes į namus ir biurus atvežame darbo dienomis (nuo antradienio iki penktadienio) 8-20 val. Savaitgaliais augalų pristatymų nevykdome. Daugiau informacijos apie pristatymo sąlygas rasite paspaudę čia.

Į užsakymą įeina

  – 1 vnt džiuto maišas

Pristatymas

  – Pristatymas jūsų pasirinktą dieną (apmokėjimo lange rasite kalendorių)

  – Darbo dienomis atlikus užsakymą iki 15:00, jį išsiųsime tą pačią dieną

  – Pristatymas visoje Lietuvoje

Apie šį produktą

  – Ilgis – ~84 cm

  – Plotis – ~51 cm

  – Pagamintas iš džiuto medžiagos

  – Pagamintas rankomis

  – Patvarus, stiprus audinys

   

Šis džiuto maišas gali būti naudojamas įvariais būdais, įskaitant ir dekoratyvinį jo panaudojimą. Naudokite įvairių daiktų laikymui, pakavimui ar rūšiavimui. Taip pat galima panaudoti supakuoti dovanoms ar gaminti šventines dekoracijas. Džiutas yra patvarus audinys, kuris yra atsparus plyšimui ar trūkimui. Esantys oro tarpai užtikrina oro cirkuliaciją.

Istorija

Džiutas – augalinis pluoštas, gaunamas iš vienamečių džiuto žolių (Corchorus) – ilgavaisio džiuto (Corchorus olitorius) ir tikrojo džiuto (Corchorus capsularis). Iš jų stiebų gauto pluošto (jo būna 20–25 % masės) pagamintų verpalų audžiamos pakuotės medžiagos, apmušalai, maišai, kilimai, vejamos virvės, špagatas, lynai. Džiutas yra vienas tvirčiausių augalinių pluoštų, ir antras pagal panaudojimo apimtis (po medvilnės).