Svetainės veikimui pagerinti naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie jų naudojimą skaitykite čia.

Sutinku

Jūsų krepšelis yra tuščias.

Kėnis vazone

Itin vertinama ir populiari Kalėdų medelių rūšis. Užauginta vazone su pilnai išsaugota šaknų sistema.

Vakarų Europoje ir Skandinavijoje itin vertinama ir populiariausia Kalėdų medelių rūšis. Taisyklinga ir tanki laja. Tamsiai žali, 18-35 mm ilgio ir apie 0,5 mm storio, minkšti ir nebyrantys spygliai. Dėl minkštų spyglių medelį yra patogiau pakelti bei papuošti. Bekvapis. Medelis puikiai tinka tiek šeimai su mažais vaikais, tiek ir kaip verslo dovana ar biuro puošmena. Mūsų siūlomi Kėniai yra auginami vazonuose, todėl turi pilnas ir nepažeistas šaknis. Tinkamai apsaugant nuo šalčių galima auginti kaip dekoratyvinį medelį. Aukštis pateikiamas be vazono. Keraminis vazonas į kaina neįskaičiuotas.

Dydžių lentelė
Pasirinkite pristaymo datą
- +
30.0035.00
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje.
Darbo dienomis atlikus užsakymą iki 15:00, jį išsiųsime tą pačią dieną
Kainos nurodytos su 21% PVM

Premium kokybė

Augintas vazone

Bekvapis augalas

Nemeta spyglių

Galima persodinti sode

 • Kada pristatysite?

  Eglutes šiemet pristatysime nuo lapkričio 23 dienos. Jei norite eglutę įsigyti anksčiau, susisiekite su mumis el. paštu labas@holitrees.lt

 • Ar pristatysite tikrai gražią eglutę?

  Užsisakę HoliTrees eglutę, galite būti tikri, kad gausite puošnų, gražios spalvos, tiesaus kamieno, simetriškos formos ir plačių šakų medelį. Visos mūsų eglutės yra tik Premium klasės. Kruopščiai prižiūrėdami auginame jas savo medelyne ir atrenkame pagal aukščiausius kokybės kriterijus.

 • Per kiek laiko pristatote eglutes?

  Užsakymo metu galite pasirinkti Jums patogią pristatymo datą arba pažymėti, kad prekes norite gauti „Kuo greičiau“. Tokiu atveju prekės pristatomos jau kitą darbo dieną, išskyrus itin retus atvejus (mažiau kaip 5 proc. užsakymų), kai pristatymas įvykdomas per 2-3 dienas. Prekes į namus ir biurus atvežame darbo dienomis 9:30 – 16:00 val. arba vakare 19:00 – 22:00 val. Šeštadieniais prekes galime pristatyti vakare 10:00 – 20:00. Sekmadieniais pristatymų nevykdome. Daugiau informacijos apie pristatymo sąlygas ir kainas rasite paspaudę čia.

 • Ar pristatote savaitgaliais?

  Eglutes Vilniaus mieste ir rajone pristatome ne tik darbo dienomis, bet ir šeštadieniais nuo 10:00 iki 20:00. Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Alytuje pristatymas šeštadienį kainuoja papildomus 4€. Sekmadieniais pristatymų nevykdome.

 • Ar galiu eglutę grąžinti?

  Žinoma! Mums svarbiausia, kad klientai liktų patenkinti. Atrenkame tik gražiausiai nuaugusias eglutes, tačiau jei užsakytas medis dėl kažkokių priežasčių nepatiko, susisiekite, ir artimiausiu metu pristatysime Jums kitą eglutę.

 • Ar galiu eglutę išsirinkti pats?

  Galite. Atsiskaitymo lange pažymėkite „atsiėmimas sandėlyje“, atvykite ir išsirinkite Jums labiausiai patikusią eglutę.

 • Kodėl rinktis tikrą eglutę?

  Mes tikime, kad Šv. Kalėdas geriausia sutikti papuošus tikrą kalėdų eglutę. Niekas negali pakeisti natūralaus gamtos grožio ir kvapo svarbiausių švenčių metu. Tikros eglutės teigiamai veikia aplinką, kadangi jos vidutiniškai auginamos kaip tikri medžiai net 8-9 metus. Tuo tarpu dirbtinių eglučių poveikis aplinkai yra neigiamas, kadangi tai yra žmogaus sukurtos pramonės, ne gamtos produktas.

Taip pat žiūrėkite