Svetainės veikimui pagerinti naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie jų naudojimą skaitykite čia.

Sutinku

Kalėdinės dekoracijos iš kankorėžių

Kiekvienos Kalėdos atneša labai daug džiaugsmo ir įkvėpimo kurti. Norime, jog šventės būtų jaukios ir kaskart kiek kitokios. Štai kelios idėjos, ką galime pasigaminti skirdami šiek tiek laiko ir pasitelkdami fantaziją, naudojant natūralias priemones. Kalėdinių dekoracijų gamybos procese įtraukite ir šeimą, vaikus ar draugus. Tai suteiks labai daug teigiamų emocijų ir bendrystės jausmą. Šventės juk ir skirtos suburti artimiausius žmones ir praleisti jaukiai laiką.

1. Pasigaminkite Kalėdinius žaisliukus eglutei

 

Nebijokite eksperimentuoti. Apgalvokite kaip norėtumėte juos tvirtinti: priklijuoti raištelį, įsukti metalinį kabliuką ar naudoti kitą būdą. Spalvinkite, barstykite blizgučius, nardinkite į dažus ar spalvotą vašką. O galbūt norite, jog jūsų žaisliukai kvepėtų? Užlašinkite apelsinų, cinamono, vanilės ar kitą mėgstamą kvapą ant kankorėžių!

Dažai gali būti jūsų mėgstamos spalvos arba tokie, kurie dulka sandėliukyje nuo remonto ar statybų darbų. Panaudokite turimas priemones. Visai nebūtina pirkti naujas.

Dekoruokite burbuliukais, žvaigždutėm, blizgučiais ar kaspinėliais. Žaisliukai gali būti vienspalviai arba spalvoti. Derinkite prie savo interjero ar šių metų Kalėdinės nuotaikos. Kelios įkvepiančios idėjos žemiau.

Gali būti ir švelniai melsvi. Išbandykite netradicines spalvas.

2. Pasigaminkite Kalėdines girliandas

 

Naudokite kankorėžius, džiovintus vaisius, kėnių šakas. Nenaudokite eglių šakų, nes spygliai nukris nesulaukę švenčių ir visas darbas bus perniek. Svarbu žinoti, jog tai nėra sudėtinga, jokių taisyklių nėra, tik jūsų vaizduotė. Jums tikrai pavyks. Galite pradėti nuo nesudėtingų kompozicijų, kaip nuotraukoje žemiau.

Mažiau visada reiškia daugiau. Mėgstantiems minimalistines dekoracijas, žemiau subtilios girliandos pavyzdys, kuris suteiks lengvumo jausmą namuose.

O gal jums patinka detalės ir tikros Kalėdines spalvos? Pamėginkite sukomponuoti daugiau skirtingų priedų ant girliandos.

3. Pasigaminkite eglutę iš kankorėžių

 

Jums reikės pagrindo, kuris sudarys formą ir daug kankorėžių. Dažykite, dekoruokite lemputėmis arba džiaukitės tiesiog natūraliom rusvom spalvom.

Štai taip gali atrodyti ir jūsų eglutė.

Dar daugybė galimybių panaudoti kankorėžius: gaminkite vainikus, stalo dekoracijas, puoškite ne tik namų vidų, bet ir fasadą. Kankorėžius galite įsigyti mūsų el. parduotuvėje. Rasite įvairių dydžių ir rūšių: maumedžio, pušų, paprastųjų ar baltųjų eglių.

Tegul šventės būna įkvepiančios!