Svetainės veikimui pagerinti naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie jų naudojimą skaitykite čia.

Sutinku

Augalų ir eglučių nuoma

HoliTrees siūlo augalų ir eglučių nuomą jūsų fotosesijoms, filmavimams, šventėms ar kitiems renginiams. Galime išnuomoti nuo vienos iki kelių dienų periodui.

 

Viduržemio jūros augalai sparčiai populiarėja minimalistiniuose interjeruose dėl savo skulptūriškų formų, kurios suteikia patalpoms gyvybės ir energijos. Didžialapiai augalai tiesiog MUST HAVE norintiems keliauti su naujausiomis interjero, eksterjero ar produktų fotosesijų naujienomis. Jų rasite begalę mados ir dizaino žurnaluose bei socialinių tinklų platformose Instagram ir Pinterest. Šiandien tokių augalų paieškos socialiniuose tinkluose, visame pasaulyje, sulaukia per 200 milijonų užklausų. Labiausiai mėgstami sukurti minimalistinį stilių, kuriame augalas suteikia pagrindinį akcentą.

Šaltojo sezono metu nuomojame ir eglutes fotosesijoms ar kitiems renginiams dienai ar kelioms. Eglutės yra tik PREMIUM kokybės, kurias atrenka mūsų profesionali patyrusi komanda.

Turime bene didžiausi asortimentą rinkoje, siūlydami vazonines eglutes: paprastoji, sidabrinė, serbinė, baltoji ir kėniai. Tikrai rasite jūsų poreikius atitinkantį medelį.

Jei ieškote vietos produkto fotosesijai – rekomenduojame OUYOU erdvę jūsų kūrybiniams procesams.

 

Norėdami išsinuomoti susisiekite su mumis:
el. paštu labas@holitrees.lt
telefonu +370 (676) 45 468

 

 

Nuotraukos:

OUYOU
Brandtracker.lt – Lietuvos kūrėjai
Ant medinės lentelės