Svetainės veikimui pagerinti naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie jų naudojimą skaitykite čia.

Sutinku

Augalai skandinaviškame interjere

Jau keli metai iš eilės skandinavai ir visas pasaulis renkasi būtent skandinaviškus interjerus. Šis dizainas dar dažnai minimas kaip minimalistinis, kuris laikosi gairės „mažiau yra daugiau“. Šis stilius turi pagrindinius aspektus: švaros, modernumo, erdvumo, natūralumo, organizuotumo ir neutralumo kategorijas. Šiais pagrindai yra „statomas“ skandinaviško ar minimalistinio stiliaus interjeras. Čia visuomet įžvelgsite švaros, švelnių atspalvių, tekstūros, faktūrų mišinį. Aplinkoje vyrauja modernūs baldai bei jaukumo ir gyvybės sukuriantys, neapkraunantys interjero akcentai. Dažniausiai, tai ne tik grožio elementai, bet ir tam tikras funkcijas atliekantys daiktai ar augalai. Augalai suteikia ne tik subtilių spalvų neutraliai erdvei, bet ir papildomos naudos – patalpas valo nuo alergenų. Šių laikų interjeras privalo būti apgalvotas, ne tik dėl to, kad būtų patogu ir gera namuose, bet ir dėl itin didelio žmonių dėmesio tvarumui. Modernus ir sąmoningas žmogus domisi ne tik savo erdve, bet ir pasauliu, kuriame yra ir nori jį kurti, prisidėti prie rytojaus šiandien. Tai tampa ne tik dalis, bet ir vienas pagrindinių uždavinių renkantis naujus namus, juos įrengiant ir apgalvojant net smulkiausias detales, medžiagas.

 

Geriausius sprendimus visada padės surasti patyrę savo srities specialistai, kurių tikslas atskleisti jūsų asmenybę per jūsų asmeninę aplinką. Jei svarstote apie naują būstą, biurą ar norite atsinaujinti esamus namus įkvėpdami juos skandinaviško jausmo – rekomenduojame: OUYOU.

 

Mūsų noras padėti sukurti jaukumą gyvais augalais, kurie nuspalvins aplinką ar įsilies į ją.

 

Štai taip gali atrodyti ir jūsų namai: