Svetainės veikimui pagerinti naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie jų naudojimą skaitykite čia.

Sutinku

Eglučių sodinukų užsakymas 2021 pavasario sezonui

Spygliuočių sodinukai kruopščiai atrinkti mūsų specialistų, kurie turi didelę darbinę praktiką. Sodinukai atkeliauja iš didžiausių medelynų Europoje, kuriuose taikomi tik aukščiausi auginimo standartai.

 

– Paprastoji eglutė (Picea abies) – tradicinis, žalios spalvos spygliuotas medis. Medis užaugantis 30-40 metrų aukščio, kūgiškos formos laja. Augantys atviroje vietoje medžiai šakoti iki žemės. Spygliai tamsiai žali, 15-20 mm ilgio, 2 mm pločio, kietoki, tvirti, aštriai nusmailėję, dygūs. Kankorėžius eglė brandina tik sulaukusi 30 ar daugiau metų, o gausūs būna kas 3-5 metus. Žievė pilkai ar rausvai ruda, o apie 40-tuosius metus suskeldėja plokštelėmis, dažnai skrituliškais besilupančiais kraštais.
Eglė vidutiniškai reikli aplinkos sąlygoms. Geriausiai auga vidutinio derlingumo, šiek tiek drėgnojoje molio, priemolio ar priesmėlio dirvoje. Gerai pakenčia ūksmę, tačiau neatspari oro taršai, tad netinkama auginti kaip miesto medį.

Sodinukas 4 metų (2+2), 40-60 cm aukščio.

 

Peržiūrėti asortimentą ir užsisakyti galite čia: holitrees.lt/sodinukai