Svetainės veikimui pagerinti naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate dėl slapukų įrašymo. Plačiau apie jų naudojimą skaitykite čia.

Sutinku

Jūsų krepšelis yra tuščias.

  • Pradžia
  • Visi įrašai
  • Ką daryti jei norite turėti gyvą eglutę namuose ir turite šildomas grindis ir/arba kondicionierių/šildytuvą, o oras itin sausas?

Ką daryti jei norite turėti gyvą eglutę namuose ir turite šildomas grindis ir/arba kondicionierių/šildytuvą, o oras itin sausas?

Mūsų eglutės atkeliauja tiesiai iš mūsų pačių ar parnerių medelyno, todėl iki išsiuntimo jos visos laukia jūsų geriausiomis sąlygomis. Po užsakymo įvykdymo – jūs jų šeimininkai ir tik jūs galite pasirūpinti tuo, kad jos sulauktų švenčių gražios.

 

Pirmiausia, turėkite omenyje, kad eglutė – GYVAS AUGALAS ir yra jautrus temperatūrų pokyčiams, sausam orui.

 

1. Nuspręskite kokią eglutę pirksite: vazoninę ar kirstinę. Dirbtinė eglutė mažiausiai geras pasirinkimas jei esate sąmoningas ir jums rūpi ne tik šventė, bet ir pasaulis.
2. Jei vazoninė, galite jau įsigyti gruodžio pradžioje. Jei kirstinė – dvi savaitės iki švenčių – pats tas, jei rūpinsitės tinkamai.
3. Tuomet pagalvokite kokią rūšį pasirinksite:
– Paprastoji, tai pati trapiausia, lepiausia ir namų sąlygomis spyglius numeta greičiausiai. Nors jos kvapas, tikrai nepakeičiamas! Jei rinksitės kirstinę, rekomenduojame ją namuose pasistatyti ne anksčiau nei savaitė-dvi savaitės iki Kalėdų, kitu atveju spyglius ji tikrai jau bus nubarsčius iki didžiųjų švenčių…
– Serbinė, tai mėgstantiems skandinaviškas Kalėdas, nes jos forma ir spalva subtili, neperdėtai tanki. Labiausiai primena pušaitę, spyglių apačia melsva. Tai yra eglutė, kuri daugelyje šalių saugoma raudonojoje knygoje, todėl jei išsaugosite iki pavasario, turėsite išskirtinį medelį, kurį galėsite pasisodinti ir prisidėsite prie jos populiacijos.
– Sidabrinė, tai labiausiai mėgstama lietuvių dėl sidabrinės spalvos ir tankumo. Tradicinis pasirinkimas jei nenorite stipraus eglės kvapo namuose. Kiek atsparesnė nei paprastoji namų orui. Tanki ir jos nemėgsta naminiai gyvūnai. Būsite tikri, kad jūsų šunelis ar katinas nenugrauš.
– Baltoji, tai siauresnė nei sidabrinė, labiau primena tujos formą. Tinka tiems, kurie turi ribotą vietą eglutei. Tai yra antra, pagal populiarumą perkama eglutė mūsų parduotuvėje.
– Kėnis, tai tankus, mikštais spygliais, todėl jei turite mažų vaikų, galėsite būti ramūs, kad neįsidurs. Kvepia nestipriai. Itin daug drėgmės reikalaujantis medis, nes atkeliauja iš drėgno klimato. Mažiausiai meta spyglių, net jei pamiršit palieti ar purkšti vandeniu, tai blogiausia kas nutiks, jis sudžius kartu su spygliukais ant šakų. Jie tiesiog sumedėja.
– Konica, tai mūsų parduotuvėje vieni mažiausių medelių vazone tiems, kas vietos neturi, o nori TIKRŲ Kalėdų. Tujos formos, mažais spygliukais.

4. Įsigijus medelį, jo NEGALIMA tuoj pat nešti į kambarį, bet parą palikite pereinamoje temperatūroje. Pvz. vėsioje laiptinėje, balkone, garaže ar rūsyje. Leiskite jam adaptuotis.
5. Jei turite šildomas grindis, būtinai pakelkite nuo jų. Kaip tai padaryti kūrybiškai ir stilngai, nuotrauka įkvėpimui šalimais. Kitu atveju, eglutės vanduo tiesiog nuolat „virs“ ir didelė tikimybė, kad nesulauks švenčių.
6. Pasirinkite vietą, kuri yra toliau nuo šilumos šaltinių. Tokių kaip židinys, radiatorius ar šildytuvas.
7. Kasdien liekite po stiklinę vandens. Neperliekite, nes medelis tiesiog supus.
8. Drėkinkite purkšdami kasdien vandenį. Labiausiai to reikia kėniui, bet ir kitos eglutės tai labai mėgsta.

Mūsų eglutės atkeliauja tiesiai iš mūsų pačių ar partnerių medelyno, todėl iki išsiuntimo jos visos laukia jūsų geriausiomis sąlygomis. Po užsakymo, jūs jų šeimininkai ir tik jūs galite pasirūpinti tuo, kad jos sulauktų švenčių gražios .

9. Na o tiems, kas nežino ar galės tinkamai rūpintis, bet vistiek nori gyvos eglutės: pasirinkite kuo vėlesnę pristatymo datą, arba kelias dienas prieš Kalėdas, tada tikrai nebus nusivylimo. Bet neatidėkite pirkimo paskutinei savaitei, nes rūšių ir dydžių pasirinkimo tokio didelio nebeliks.